Duben 2007

Můj obrázek do jedné soutěže

30. dubna 2007 v 18:35 | Amy
Tohle je můj obrázek do fantasy soutěže,takže se nenechte zmýlit-můj blog je stále o hrách :-).

Videa/prezentace ze soulcalibrového Cosplaye

30. dubna 2007 v 15:59 | Amy |  Cosplay-převlékání se za videoherní hrdiny
Soul Calibur Cosplay-videa a prezentace
První prezentace s hudbou(moc pěkná,obzvláště obézní Setsuka a černošská Casandra :-) ):soulcalibur dance(nother cosplay)
Další je jen o Raphaelovi a Amy jak spolu tančí(pro toho,kdo není jejich fanouškem to asi taková zábava nebude,ale zkusit se má všechno :-) ):SoulCalibur 3: Amy & Raphel
A tady Raphael proti Tiře(žádnou akci nečekejte,ono s bakelitovými zbraněmi se moc řezat nedá XD):Animatrix 2007
A tentokrát Kilik vs Seong Mi-Na:Anime Evolution 2006 - Cosplay contest (1)
A zde vystoupení Amy(které asi nefandím jen já :-) ):Amy - animabc4 2006
Tak,nyní už víte,jak probíhá takový SC cosplay a jak by vaši hrdinové asi vypadali v realitě :-)

Final Fantasy-Advent Children

29. dubna 2007 v 14:18 | Amy |  Final Fantasy
Final Fantasy-Advent Children
Nejnovější film o Final Fantasy.Tentokrát je udělán na motivy sedmého dílu.Děj filmu je zasazen dva roky po hře.
Lidé začali využívat energii Země,což se jim vymstí.Většina je postižená záhadnou nemocí-Geostigmatem,na kterou se umírá.Film se také vrací k hrdinovi celé hry,Cloudu Strifeovi,jenž byl kdysi legendárním bojovníkem na straně dobra a kterého nyní trápí myšlenky na Aeris,kterou miloval.Aeris ho občas navštěvuje ve snech,nebo když bdí.
Aeris zemřela rukou Sephirotha-obávaného Cloudova protivníka.Cloud však Sephirotha přemohl...přesto i po letech se Sephirothova hrozba vrací v podobě Kadaje-vůdce gangu,který hledá svou matku-Jenovu...jejím prostřednictvím chce zničit lidstvo.
Cloud již žije klidným životem s malým tajemstvím-a to,že je nakažen geostigmatem.Trpí jím i sirotci,o které se s Tifou pečlivě stará.Všichni jsou ale ohrožení již zmíněným Kadajem.Proto se Cloud opět chopí meče a jde zachránit jak sirotky,tak i sebe pod tíhou vlastního svědomí.
Když už umírá naděje na vítězství,objevují se další známé postavy,bývalí Cloudovi spolubojovníci:Barret,Cid,Red XIII,Yuffie Kisaragi,Vincent Valentine a Cait Sith.
Po grafické stránce se film velice povedl...tvůrci se inspirovali samotnou hrou.Všechny pohyby postav jsou nanejvýš realistické a nejen jejich.Některé scény napodobují Matrix-nad tím se někdo rozplývá,jiný to může odsuzovat.Mě osobně se film velice líbil a myslím,že by ho měl zkusit každý fanoušek Final Fantasy.
Zde máte videa z tohoto filmu:
Hudební video(moc pěkné): FinalFantasyAdventChildren AMV - Soldier
Video s původní hudbou(také krásné):FinalFantasy VII AdventChildren - One Winged Angel
A zde máte celou první část filmu: FinalFantasy VII AdventChildren Part 1
A obrázky hlavních hrdinů:
Toto je Cloud.Hlavní hrdina.
A tohle Sephiroth.Cloudův soupeř.
Zde je Kadaj,obdivovatel Sephirotha.Jistá podoba mezi nimi je patrná.
A samozřejmě nesmíme vynechat ani Aeris :-)....
...a Tifu.
No a Vincent,jak jinak :-).
Cid...starý dobrý sympaťák...
Barett a jeho rotační kulomet :-)
A nakonec společný obrázek.

Beran (21.03.- 20.04.)

29. dubna 2007 v 13:19 | Amy |  Horoskopy
Znamení: Beran [21.03. až 20.04.]
Beran, patřící mezi tzv. ohnivá znamení, jest plně pod vlivem mocného Marsu. Je snadné ho rozhněvat, ale stejně rychle se zase uklidní a jedná pak mírně. Berani jsou známí svým uměním říkat pravou věc v pravou chvíli (cítí, že je to tak správně a jednají podle toho). Snadno se učí a mají výbornou paměť. Je to jejich nesporné plus, které dokážou využít ve svůj prospěch. Rádi se baví a mají cit pro hudbu. Ve společnosti jsou tedy oblíbení, občas to ale zaskřípe právě díky jejich vlastnosti říct každému, co si myslí. V podnikání se berani hodí pro obchod zejména s nemovitostmi a jejich zápal a nadšení je výhodný i co se týče financí. Berani bývají schopnými výtvarníky, umělci, zdatnými právníky i státníky a mívají i literární nadání (ale spíše vyjímečně). Harmonii a soulad nacházejí Berani v manželství s partnery narozenými ve znamení Střelce, Lva nebo v jejich vlastním znamení. Temperamentu Beranů svědčí i partnerství s Váhou či Blížencem.
SOUL CALIBUR HOROSKOP
Ve znamení berana je také:
CHAI XIANGHUA
Xianghua zažila zničení chrámu v Ling Sheng-Su.Beze strachu se se svým přítelem Kilikem vydává Soul Edge zničit.Je milá,veselá,rozpustilá a nebojácná.

Chai Xianghua

29. dubna 2007 v 13:04 | Amy |  Standartní bojovníci
JMÉNO: Chai Xianghua
VĚK: 20
DATUM NAROZENÍ: 2.duben 1571
VÝŠKA: 152 cm
HMOTNOST: 46 kg
RODIŠTĚ: Čína,císařtví Ming
KREVNÍ SKUPINA: B
ZBRAŇ: Čínský meč No-Name
BOJOVÝ STYL: Kenpo,jež se naučila od své matky
RODINA: Otec Kong Xiuqiang,matka Chai Xiangfei (zesnulá),sestra Xianglian(zesnulá)
PŘÍBĚH: Xianghuini rodiče byli nejlepšími trenéry bojového umění v chrámu Ling Sheng-Su..Jednou musel otec odejít a matka Xiangfrei se zamilovala do jednoho z mnichů.Brzy se na jejich zakázanou lásku však přišlo a Xiuqiang zuřil.Smutná Xiangfei tedy chrám opustila a tajně odešla do své domoviny.Tam se jí narodila druhá dcera Xianghua.Matka ji už od malička učila zacházet s čínským mečem.Když však Xianghua trochu povyrostla,chtěla se vrátit do Ling Shen-Su a vidět Xianglian a svého otce.Matka Xiangfei ale zemřela v den jejích desátých narozenin.Xianghua se tedy ještě šest měsíců trénovala v boji a pak do chrámu vyrazila sama.Chrám Ling Sheng-Su byl ovšem napaden temnou skupinou Evil Seed.Xianghua na vlastní oči viděla,jakou hrůzu může způsobit temnota.V tomto chaosu také zemřela Xianglian,když zachraňovala Kilika.Po této události se Xianghua s Kilikem seznámila a spřátelila.Její otec mezitím naučil Kilika bojovat pomocí tyče.Spolu s Kilikem se pak vydává zničit Soul Edge...
JAK TO DOPADLO: Xianghue se samozřejmě podařilo Soul Edge úspěšně zničit.V konci A po jeho zničení spadne Kilikovi do náruče a v konci B spolu budou skotačit na louce.
MŮJ NÁZOR: Zatím jsem za ní hrála párkrát,ale jde to :-)
UKÁZKY:
Speciální ukázky(najdete je i u Kilika): Kilik & XianghuaComposition
HLÁŠKY:
Jsi připravený na tohle?
Je po všem.

Býk (21.04.- 21.05.)

29. dubna 2007 v 11:12 | Amy |  Horoskopy
Znamení: Býk [21.04. až 21.05.]
Hlavním a dominantním rysem tohoto znamení je síla a energie. Nadbytek síly znamená v důsledku tvrdohlavou, neústupnou povahu. Často jdou "přes mrtvoly". Venuše, třímající vladařské žezlo, svým vlivem způsobuje emotivní a iracionální jednání. V zaměstnání dokáží býci díky daru praktického uvažování uspět ve všech mechanických oborech. Tedy jako inženýři, stavitelé a projektanti. Bývají z nich také schopní účetní a pokladní s mimořádným citem pro peníze. Jakmile vyjde najevo jejich důvěryhodná povaha a charakter, může jim to vynést vysoké postavení v peněžních kruzích. Pokud zabrousí do umělecké oblasti, mají tendenci býti praktiky - věnují se filmu, fotografii apod. Ideálními partnery Býků jsou Štíři, protože se jejich povahy navzájem skvěle doplňují. Porozumět spletité povaze Býka umožňují analytické schopnosti Pannám. Váhy sice přinášejí do soužití pozitiva, nicméně i prvek jakési váhavosti a nestability. Relativně výhodnou kombinaci pro manželství tvoří Taurus s Kozorohem.
SOUL CALIBUR HOROSKOP
Ve znamení býka je také:
MAXI
Maxi díky golemu Astarothovi ztratil svou lod´,posádku a místopřísežného bratra.Spřátelil se s Kilikem a vydal se za to golemovi pomstít,navzdory všem nebezpečenstvím,která ve světě číhají.Je energický,tvrdohlavý,rozhodný a milý ke svým blízkým.

Blíženec (22.05.-21.06.)

28. dubna 2007 v 16:28 | Amy |  Horoskopy
Znamení: Blíženec [22.05. až 21.06.]
Velmi zvláštním a psychologicky jistě zajímavým znamením jsou Blíženci. Podvojná a jaksi rozštěpená povaha je neoddělitelným rysem znamení Blíženců. Případy rozpolcených osobností jsou sice velmi vzácné, ale v protikladech si mysl Blíženců přímo libuje. Dá se u nich vypozorovat zajímavý vzorec chování - Blíženci vzplanou a hned ochladnou, aby mohli znovu vzplát. Často si to neuvědomují, ale ničí tím hlavně sebe. Nervy máme přece jen jedny ! Pokud se vyskytnou problémy, může vlídnost rázem vystřídat nedůvěra. Nejednou se z nich stávají pesimisté a skeptici. Nejvíc by si Blíženci měli hlídat a vážit to, čeho dosáhli. Každý úspěch si totiž představují jako stavbu, postupujíce ke stále vyšším a vyšším poschodím, snadno by mohli přehlédnout překážky, které jejich naděje zbortí. Zůstanou jen rozvaliny. V podnikání mají Blíženci široké pole působnosti. Jsou to dobří organizátoři, obchodníci a ve spekulacích si přímo libují. Úspěšní jsou v reklamní činnosti a ostatních oborech, kde je třeba držet krok s dobou a se změnami a novinkami, jež s ní přicházejí. Jako partneři se k sobě dobře hodí Blíženci s Váhami, stejně jako s Vodnáři. Vzhledem ke kolísavé povaze zmíněných znamení to však vyžaduje, aby se mírnili, jinak to občas může slušně zaskřípat. Neobyčejně výhodnou kombinací je spojení Blíženců se Střelcem.
SOUL CALIBUR HOROSKOP
Ve znamení blíženců je také:
HEISHIRO MITSURUGI
Mitsurugi je japonským samurajem.V bojovém umění je tak dobrý,že všude po světě hledá soupeře,který by se mu silou vyrovnal.Je bojechtivý,chladný,sebevědomý a neohrožený.

Vodnář (21.01.- 20.02.)

28. dubna 2007 v 16:02 | Amy |  Horoskopy

Znamení: Vodnář [21.01. až 20.02.]

Obrazně řečeno, Vodnář je v konfrontaci se životem kdykoli připraven ke "skoku". Je plný nadšení, život a svět neprožívá staticky, nýbrž maximálně dynamicky, pružně. Nejednou se z něj stává extremista, milující akci a vzrušení (pěstuje třeba nevšední sporty). "Připravenost ke skoku" se rovněž projevuje ve vědecké oblasti a obecně tam, kde se děje nějaký pokrok, nebo píšou dějiny. Bývají z nich výrazné osobnosti, které jakoby najednou vyjdou "odnikud" na scénu života nebo je naopak čeká brzký pád. K úspěchu přispívá sebejistota, sebedůvěra a schopnost využít to, co se díky své píli naučili. Největším záporem Vodnářů je lenost, pokud jí propadnou, nedostanou se nikam. Musí na sobě neustále pracovat, jít za svými ambicemi. Měli by také pamatovat na skromnost a vždy si zachovat důstojnou tvář - jinak se z nich stanou chvastouni a surovci. Uplatnění nalézají v obchodní sféře - stávají se z nich byznysmeni (umí dobře smlouvat). Výborně se hodí na posty právníků a mají politické nadání. Bez obav je můžeme postavit do čela společnosti, poradí si. Jak jsme již naznačili výše, díky technickým vlohám se z nich často stávají konstruktéři, vynálezci či průkopníci. Vodnář se hodí ke všem znamením. Avšak Lev, Váhy a Blíženci patří mezi favority.

SOUL CALIBUR HOROSKOP

Ve znamení vodnáře je také:

KILIK

Kilikovu rodinu zabila temná skupina Evil Seed.Díky této události Kilik temnotu nenávidí a vydává se ji do světa zničit.Je dobrosrdečný,cílevědomý,neohrožený a hodný.

A dále také:
SIEGFRIED
Siegfried je německým rytířem.Když byl ještě mladík,ve své neopatrnosti zabil svého otce a stal se temným.Poté ale chce své hříchy odčinit.Je odhodlaný,statečný,neopatrný a odtažitý.

Střelec (23.11.- 21.12.)

28. dubna 2007 v 15:48 | Amy |  Horoskopy
Znamení: Střelec [23.11. až 21.12.]
Luk a šíp namířený ke hvězdám nechť jest symbolem touhy a snažení. Mnohdy jest vykládáno jako touha člověka po "božském Stvoření", tedy po osvícení. Střelci jsou rození pracanti a jsou známí nebývalou pílí. Jiný by spekuloval, oni vše odedřou a je-li v cestě nějaký problém, zdvojnásobí svůj výkon a dovedou vše ke zdárnému konci. Když se něco nepovede, ostatní rezignují. Ne tak střelec - jeho verva a chuť k dílu je až neuvěřitelná! Nejednou dokážou doslova nadchnout a strhnout na svou stranu okolí. Mívají pak celé zástupy přívrženců. Ovšem pozor, často přehlíží potenciální nebezpečí a problémy právě díky svému entuziasmu a zapálení, navzdory své intuici i přirozené prozíravosti. Zbrklost tak z nich často dělá náladové mrzouty. Bohužel věci někdy přivádějí do extrému. Z neúspěchu obviňují okolí, ačkoli si za vše mohou sami. Jejich pracovitost pak přichází v niveč, neboť co začnou, to nedokončí a skáčou od vědné věci či projektu, zastavujíce se v půli cesty. No tak, chce to jen zpomalit, občas si trochu odpočinout a vydechnout. Trpělivost, přátelé, trpělivost! Díky pořádkumilovnosti, systematickému přístupu a schopnosti myslet progresivně si vedou v zaměstnání skvěle. Uplatňují se v oblasti cestování, import - export, plánování. Mají cit i ve finančních sférách - bankéři, manažeři. Jako "ryba ve vodě" se cítí i v mechanických a vědeckých oborech. Střelci mají rádi nevázanost, jdou za svobodou a celkem si vystačí sami se sebou. Ale pokud dojde ke sňatku, bývají z nich pozorní partneři. Hodí se pak k sobě Střelec s jiným Střelcem, s Blížencem. Výhodné je i spojení se Lvem nebo Beranem, možná i Váhou.
SOUL CALIBUR HOROSKOP
Ve znamení střelce je také:
RAPHAEL SOREL
Raphael je bývalým francouzským šlechticem.I když se nechá zlákat temnotou,přesto však dál chrání svoji milovanou dceru Amy.Je arogantní,vznešený,nespoutaný a milý ke svým blízkým.

Ryby(21.února-20.března)

28. dubna 2007 v 15:35 | Amy |  Horoskopy

Znamení: Ryba [21.02. až 20.03.]

Ryby mají v porovnání s ostatními jedenácti znameními specifickou povahu. Vynikají zvláště svým nesobeckým a citlivým přístupem k ostatním. Agresivita a spekulace je jim španělskou vesnicí, jsou až příliš opatrní. Často jsou pochybovační o svých schopnostech a mají nedostatek sebevědomí. I malé popichování okolí berou velice vážně a stávají se tak terčem posměchu. Přes skutečnost, že jsou to lidé spolehliví, upřímní a důvěryhodní, kolektiv jim právě díky jejich vlastnostem vyčítá chyby a problémy, jež nastaly. I ty za které nemohou. Spoléhají na sliby ostatních a nejednou naletí. Pozor na intriky ! Možná by bylo vhodné, aby si nalezli jakéhosi "obránce", který se za ně postaví. Skuteční přátelé a dobří lidé snad dokážou poznat jejich pozitiva a cenné vlastnosti. Na profesionální úrovni a v zaměstnání si Ryby dobře vedou v kolektivu lidí, kteří jsou jim nakloněni, kteří dokáží ocenit jejich schopnosti a výkon. Hodí se do státní správy a do vědeckého výzkumu (tedy tam, kde se tak trochu "ztratí v davu"). Mají zvláštní cit pro přírodu (přírodovědci, chemici, ekologové) a historii. Ryba s Rybou k sobě v manželství jde, je to vztah harmonický a vyrovnaný. Chtějí-li však něčeho dosáhnout, není to spojení ideální. Jeden druhého totiž nedokážou dost dobře podpořit a podnítit. Jako vhodný "ochránce" se hodí Štír, Rak nebo Panna.
SOUL CALIBUR HOROSKOP
Ve znamení ryb je také:
SOPHITIE ALEXANDRA
Řecká bojovnice a kněžka boha Hefaista,která chrání svou rodinu před temnotou.Je citlivá,tichá,opatrná a tajemná.

Akční řežba-Jak Nightmare hlídal svůj meč

27. dubna 2007 v 18:14 | Amy |  Ostatní
Akční řežba-Jak Nightmare hlídal svůj meč
Kdesi v katedrále,jenž lidé nazývali ztracenou,se ukrýval temný válečník Nightmare.Každý den,každou noc hledal duše pro svůj Soul Edge.Jeho rudé oči z něj nemohli spustit pohled.Díky jeho vražednosti však tento kraj opustili už všichni lidé,zdroj duší,a tak se Nightmare pro duše musel vydat do světa.Putoval v noci dlouho...písčitou cestou za sebou táhl svůj meč.Až se před ním objevilo město.Vyskočil na jednu vysokou věž a hleděl dolů.
Dole zrovna hlídali tři vojáci.Soul Edge dal povel k útoku...Nightmare se Soul Edgem svezl po stěně věže a jednou ranou rozsekl v půl nejbližšího strážce.Soul Edge se konečně dočkal své krvavé lázně...
,,Do útoku!!!"Volal velitel stráží a rozběhl se s napřáhnutým mečem proti útočníkovi.
Velitelův meč však sjel po hladkém povrchu Soul Edge jako po másle a on se dostal přímo do Nightmarovi temné pařáty.Nightmare ho chvíli svíral a děsivým výrazem mu hleděl do obličeje.Jakmile se však přiblížil další voják,bezmocného velitele odhodil plnou silou do nejbližší sochy,až v něm zakřupali všechny kosti.Poslední voják už tak rychle neběžel...naplnil ho strach při pohledu na dva předchozí oponenty...skoro se až zastavil a hleděl netvorovi do očí,které z mála zakrývala helma.Nightmare byl však pohyblivý a začal se k oběti blížit.Voják upustil svůj meč a dal se na útěk.Sotva se však otočil,do zad se mu zarylo ostří Soul Edge.Z poslední kapky života ještě viděl jeho hrot,jenž mu vyjel břichem ven.Nightmare ho z ostří zkopl a rozhlédl se...zachvátil ho vražedný běs.Vydával se tedy z domu do domu...všechny lidi pobíjel tím nejkrvavějším způsobem.Zanedlouho přiběhla další garda vojáků.Tentokrát ozbrojených kopím.Seřadili se ve formaci.Při pohledu na šíleného Nightmara jim začal pomalu stékat pot po čele...jistě to nepřežije ani jeden z nich...
Nightmare jednou ranou k zemi hroty jejich kopí zlomil,a už měla následovat další rána.Jeden z vojáků však vytáhl dýku a zabodl ji do něj...Ve vojákových očích byla vidět trocha naděje,kterou ale vystřídalo zděšení.S Nightmarem zranění ani nepohnulo a s velkou chutí svůj rozmach dotáhl.Dvoum protivníkům usekl hlavu a třetímu rozpulil obličej.Na dlažbu vystříkla sprška krve,která se proměnila v louži,a hned vedle se odkutálely ony hlavy.Poslední voják utržel ránu do krku...
Nightmarovo zbroj byla od krve,Soul Edge byl od krve,okolí též...byla to obrovská krvavá lázeň.Soul Edgovo oko se lesklo a rozšířilo.Dostal svou vytouženou dávku duší a krve.Takové hody neměl už dlouho.Byl velice rád,že jeho vlastníkem je právě Nightmare.Nightmare se zastavil a dýchal...potřeboval se vydýchat ze svého bojového pokušení.Krev,která ještě před chvíli zdobila jeho zbroj,se celá vsákla do meče.Poté se z města zase přemístil ven a pozoroval ho ze skály.
Hned ráno však uslyšel dusot koňských kopyt a mužský řev.Blížila se k němu početná armáda bojovníků,jejíž cílem bylo Nightmara odstranit.Nightmare už zdálky svým temným zevnějškem budil respekt.Inu čekal,až k němu přijdou dostatečně blízko.Po celou dobu se ani nepohnul.Když už vojáci usoudili,že přišel čas ho zabít,rozběhli se v houfu na něj.Nightmare mečem sekl kolem dokola a touto otočkou je všechny sejmul.Byly slyšet jen výkřiky.Pak se na něj vydal nějaký jezdec na koni.Nightmare se na zvíře svým temným zrakem jen podíval a vylekaný kůň svého jezdce shodil.Takhle to šlo dlouho.Kolem Nightmara se válela hromada mrtvých těl.
Až se vzadu za lehce oděnými bojovníky objevil jeden ve stříbřité zbroji.Jakmile ho ostatní uviděli,ustoupili mu z cesty.
,,Sieg...fried..."Zachrčel Nightmare.
Siegfried s mečem za zády vystoupil odhodlaně před Nightmara...
...jeho zelené oči probodávali rudé oči Nightmarovi,přestože vítr je Siegfriedovi zavál vlasy.Bylo vidět,že Nightmare onoho bojovníka poznal...a možná se i trochu zachvěl...
,,Pojďme to skončit!Jednou a provždy!"Zvolal na něj Siegfried.
Nightmare na nic nečekal a začal souboj.Oháněl se po Siegfriedovi mečem a při srážce jejich zbraní bylo slyšet hlasité skřípění železa.Jednou Siegfrieda napadl zepředu,tu zas z boku...byl všude.Ostaní vojáci Siegfriedovi už už chtěli pomoct,ale on je vždy zastavil.A tak s napětím sledovali,jak to dopadne.Nightmare se do Siegfriedova meče zasekl a začal na něj tlačit.Hleděli na sebe z centimetrové blízkosti.Siegfriedova tvář byla orosená potem.Nakonec Nightmare Siegfrieda odstrčil a ten k němu spadl zády.Nightmare nasál sílu všech duší co měl a udeřil rozhodující ránu.Siegfried však udeřil ve stejné chvíli.Chvíli se snad zastavil čas,oba dva strnuli...nakonec se s hlasitým zařinčením skácel Nightmare.Jeho rudé oči pomalu pohasli.Siegfried tedy ještě probodl Soul Edge,který nemohl porážce svého pána uvěřit.Hlasitě zakvílel a rozprskl se...Siegfried upustil svůj meč na zem a pohleděl na vojáky...radovali se...
-Napsala Amy-

Nové forum

26. dubna 2007 v 19:47 | Amy
Stala jsem se spolu s Nquyenem14 správcem fora o Soul Calibru na seznam.cz
Takže prosím všechny soulcalibrové pařany,aby se tam zaregistrovali,protože potřebujeme více návštěvníků.
Forum je stránce: www.seznam.cz
Po tom,co se přihlásíte(zaregistrujete),najděte si forum Soul Calibur
Odkaz přímo na forum je zde:
Děkuji za každého,kdo se přihlásí.
-Amy-

Líbí se ti Sophitie Alexandra?

26. dubna 2007 v 19:16 | Amy |  Ankety
Líbí se ti Sophitie Alexandra?
HLASUJ DOLE V ANKETĚ.

Líbí se ti Ivy?

26. dubna 2007 v 19:13 | Amy |  Ankety
Líbí se ti Ivy?
HLASUJ DOLE V ANKETĚ.

Líbí se ti Taki?

26. dubna 2007 v 19:11 | Amy |  Ankety
Líbí se ti Taki?
HLASUJ DOLE V ANKETĚ.

Líbí se ti Tira?

26. dubna 2007 v 19:09 | Amy |  Ankety
Líbí se ti Tira?
HLASUJ DOLE V ANKETĚ.

Tragédie-o Amy a Raphaelovi

26. dubna 2007 v 15:55 | Amy |  Tragédie
Tragédie-o Amy a Raphaelovi
1.Část
Amy seděla v Raphaelově pokoji a ustavičně plakala.Byl už tak dlouho pryč... ,,Tatínku,vrať se."Přála si potichu Amy.Uslzenýma očima si prohlížela každý detail jeho pokoje.Sbírku jeho šavlí,obrazy,poličky...až si všimla jedné skříňky překryté červenou látkou.
Byla nenápadně zastrčená v nejspodnější poličce.,,Copak v ní tatínek asi ukrývá?"Řekla si,promnula si oči a přistoupila k ní.Odhrnula látku a pomalu ji otevřela...po celé místnosti se rozzářilo rudé světlo.Uvnitř ležely malé červené střípky,různě polámané.Vypadali skoro jako kousky mozaiky...byly velmi zvláštní...Zvědavá Amy si jeden z nich vzala do ruky.Chvíli si ho prohlížela,až jí po těle přejel zvláštní chlad.
,,Tati...!Kde jsi!"Zakřičela a upustila střep na zem.Její ruka zářila ještě chvíli zvláštním fialovým světlem.Otočila se a spatřila svou tvář v zrcadle.Neměla zelené oči!Její oči byli skoro bílé jako mléko a doslova svítili! ,,T..tati....pomoc..."Řekla vyděšená Amy.Byla úplně v šoku a měla strach.Najednou se dveře do pokoje otevřeli a v nich stál Raphael.Amy bušilo srdce natolik,že se nezmohla navíc než ,,Tatínku...".
Raphael měl však chladný,kamenný výraz...vypadal jinak.Jeho oči byli rudé.Skoro jako by to nebyl on...
,,Tati?...Jsi to ty...?"Řekla vystrašená dívka.
,,Jsem Raphael Sorel."Odpověděl jí Raphael a bez sebemenšího úsměvu a citu přistoupil ke skříňce se střepy.Z kapsy vytáhl další podobný střep a přidal ho k ostatním.Chvíli na ně mlčky hleděl a pak se podíval do stropu...
,,Proč jsi to otevřela?"Řekl Amy,aniž by se k ní vůbec otočil.
,,Tatínku,já...já,nevěděla že..."Začala Amy,ale Raphael jí nenechal ani domluvit.
,,Nedovolil jsem ti pátrat v mém pokoji."Řekl chladně.
Amy ho nemohla poznat.Takhle se nikdy nechoval.Ani jí neobejmul...rozplakala se znovu a potichu řekla:,,Tati,to mě ani neobejmeš?"
Raphael ale pevně sevřel šavli v pravé ruce a napřáhl se na Amy.Ta s hrůzou spadla na zem.Raphael spustil temným děsivým hlasem:
,,Tvá duše...bude...má...zabiju...tě!"
Amy vykřikla a Raphael šavli upustil.Chytil se za hlavu,jako kdyby ho bolela a klekl si na zem.Přitom vzdychal bolestí.Amy radši utekla ven z pokoje.
,,Amy!Amy!Vrať se!"Ozývalo se za ní.
,,Né!"Křičela Amy a utíkala,až v zoufalosti zakopla.Bylo to horší než noční můra.
Mezitím se z pokoje vypotácel Raphael.
,,Amy,nechci ti ublížit...všechno ti vysvětlím."Řekl jí a hleděl na ní temným zrakem.
,,Né!Já se tě bojím tati!Co se to s tebou stalo!?"Křičela Amy a odstupovala od Raphaela co nejdál.
,,Amy...budeme mít svůj vlastní svět..."Říkal jí Raphael a pomalu se belhal k ní.
2.Část
Kilik a Xianghua už byli kousek od Rouenského hradu.Jejich cílem bylo vysvobodit Amy.Velice dobře věděli,co je nyní Raphael zač.Už tam pro ní není bezpečno.
Amy se krčila v koutě a radši zavřela oči.Brzy jí Raphael položil ruku na rameno.
,,Kde mám maminku..."Řekla Amy.Tohle ještě Raphaelovi nikdy neřekla.
,,Tvá matka...chceš ji vidět?Mohu ti jí ukázat.Nemáme už moc času..."Odpověděl jí a chytil jí za ruku.
Amy se na Raphaela nedůvěřivě podívala.
,,Co se jí stalo?"Řekla.
Raphael se pousmál a vedl ji do sklepa.
,,Počkej tu."Řekl potom.Vrátil se s onou skříňkou se střepy.Amy už už chtěla utéct při pohledu na tuto věc,ale Raphael jí zastavil.Nejistě tedy kráčela za ním.Sešli to tmavého sklepa,kde Raphael zapálil louč.Zanedlouho se ocitli v místnosti,uprostřed níž bylo na stojánku umístěno veliké oko,které se dokonce dívalo.Jakmile je oba spatřilo,jeho zornička se rozšířila.Hned vedle byli veliké dveře.
Raphael k oku přistoupil a s jistotou k němu přikládal střepy jeden po druhém.Pak se vzdálil...oko a střepy dohromady vytvořily meč.
,,Soul Edge...temný a přece tak mocný...ukáže ti cokoliv bude v jeho moci..."Řekl zasněně Raphael a pohlédl na Amy.,,I tvou matku."Řekl nakonec.
Z meče se snesla veliká zář a začala z něj vystupovat mlhavá ženská postava...duše Amyny matky.
,,Amy..."Řekla ta energie.
,,M...Mami?"Řekla udiveně Amy.
,,Amy,odejdi."Řekla na to duše.
,,Cože?"Zeptala se Amy.
,,Tohle není tvůj pravý otec."Ozvalo se a Raphael se vyděsil.Rozmáchl se po duši loučí,načež se rozplynula.
,,Co to děláš!?"Vykřikla na něj Amy.
,,Chtěla zničit náš svět!"Řekl udýchaně.Nechtěl připustit,aby se Amy dozvěděla,že není její pravý otec.
,,Ty nejsi můj táta!Nemám tě ráda!Lhal jsi mi!Nevěřím ti!"Vyhrkla na něj Amy a dala se znovu na útěk.Raphael jí však chytil a odvedl jí k meči,který na ni hladově hleděl.
,,Chci pro nás to nejlepší Amy!Mám tě rád a nechci tě ztratit!Nikdy!"Řekl a pevně držel bránící se Amy. ,,Tady v těchto dveřích začíná hranice našeho velikého světa.Musíme tam jít!"Načež dveře otevřel...linulo se z nich žluté světlo...
3.Část
Kilik s Xianghuou už se dostali do hradu a všimli se otevřeného sklepení.
,,Tudy!"Řekl Kilik a rychle seběhl s Xianghuou ze schodů.Brzy se dostali k zápolící dvojici.
,,Pust´ ji ty netvore!"Rozkázal mu Kilik.
,,Amy,poslouchej mě!On není tvůj táta!Podívej se na něj pořádně!Copak je ti podobný!?"Zakřičela na Amy Xianghua.
,,Ne!Není!"Vykřikla Amy a vykroutila se z Raphaelova sevření.
,,Amy!Nesmíš pryč!Přiznávám,že nejsem tvůj otec,ale mám tě jako otec rád!"Zakřičel Raphael na Amy.
Amy se skryla za příchozí bojovníky.
,,Nech toho,copak nevíš,že to co děláš je špatné!?"Zvolal na něj Kilik.
,,Ty jeden nevychovaný pse!"Zařval Raphael,popadl svou šavli a vrhl se na něj.Bojovali tam urputně a Xianghua zatím kryla zděšenou Amy.
,,Kam mě to chce odvést!?"Zeptala se Xianghui.
,,Když do těch dveří vstoupíte,oba zemřete!Nesmíš tam jít!Vaše duše by se akorát stali potravou pro Soul Edge,kterým zemřeli i tví praví rodiče!"Rozkázala jí Xianghua.
Soul Edge dění kolem sebe dychtivě pozoroval.Duše Raphaela nebo Kilika však pro něj neměla takovou cenu...toužil nejvíce po dětské duši...a tak si o ni požádal.
,,Aaah!!!Zakřičela Amy a upadla na zem.Začala ji ozařovat fialová záře...Soul Edge z ní začal vysávat duši.
Oba soupeři přestali bojovat.V Raphaelových očích se zablesklo...viděl svou dceru umírat...v červených zorničkách se nachvíli ukázala modrá...jako by to byl on....
,,Amy!"Vykřikl a jeho výkřik se nesl celým sklepením.
,,Tati...já ti věřím...pomoz mi..."Řekla z posledních sil Amy.
Raphael pevně sevřel šavli a vrazil ji do Soul Edge...obrovskou rychlostí se všude rozhostila záře...bylo ticho...Kilik a Xianghua si odkryli oči.Na zemi klečela Amy a držela Raphaela v náručí.Jeho oči byli studánkově modré jako dřív...
,,Tati...ztratím...tě?"Řekla smutně Amy a po tvářích jí tekly slzy.
,,Amy,ztratím tě také...musím odejít...už se nikdy neuvidíme...avšak uzamkni si mě navždy do svých snů,jedině tak zůstanu s tebou..."Řekl tiše Raphael a naposledy vydechl...jeho výraz už byl prázdný a jeho oči hleděli k nebi...
,,Tatínku..."Řekla jemně Amy.
Napsáno podle tragedie od Vargshada,anglického soulcalibrového fanouška.Upravila a přeložila Amy.

Líbí se ti nynější design mého blogu?

25. dubna 2007 v 17:59 | Amy |  Ankety
Líbí se ti nynější design mého blogu?
HLASUJTE DOLE V ANKETĚ.

Líbí se ti Kilik?

25. dubna 2007 v 17:56 | Amy |  Ankety
Líbí se ti Kilik?
HLASUJTE DOLE V ANKETĚ.

Lizardman

24. dubna 2007 v 20:04 | Amy |  Standartní bojovníci
JMÉNO: Lizardman (původně Aeon Calcos)
VĚK: 36 (z toho 7 let je lizardmanem)
DATUM NAROZENÍ: 23 červen 1555
VÝŠKA: 180 cm
HMOTNOST: 86 kg
KREVNÍ SKUPINA: Žádná od těch dob,co je lizardmanem
RODIŠTĚ: Řecko,Sparta
ZBRAŇ: Sekera Grudge Ax a štít Aya
BOJOVÝ STYL: Rychlý Áresův styl
RODINA: Má svou rodinu v Řecku,ale už pro něj není důležitá
PŘÍBĚH: Sparťanský bojovník Aeon Calcos sloužil stejně podobně jako Sophitia bohu Hefaistovi.Od něho stejně jako další uctívači dostal za úkol najít a zničit Soul Edge.Aeon dlouho hledal a při jednom putování pouští už dehydrovaný padl k zemi.Našli ho však pouštní cestovatelé,jenž mu dali napít a odvezli ho do své vesnice,kde si s ním pak vyměnili své bojové dovednosti.Aeon žil s obyvateli v míru,až do chvíle,než přišli členové temné skupiny Evil Seed.Srazili Aeona na kolena a nakazili ho temnotou.A tak se s Aeona stal temný zabiják,jenž nato celou vesnici vyvraždil.Poté se přidal ke kultu Kunpaetku.Vůdce Kunpaetku však šíleného Aeona použil jako pokusné morče a pomocí temné magie ho proměnil v lizardmana,bytost podobnou plazu.Brzy se však Aeon chtěl vrátit do lidské podoby.Cestoval po světě,až se přišel podívat,co dělá jeho rodina.Díky tomu,že byl tak dlouho pryč,si ale všichni mysleli,že už je mrtvý a ani ho nepoznali...To Aeona ranilo ještě víc a řekl si,že ho bůh Hefaistos opustil...A tak se vydává do světa pro Soul Edge,aby s ním mohl boha Hefaista zničit...
JAK TO DOPADLO:Jakmile se Lizardman probojoval na konec,rozhodoval se mezi Soul Calibrem a Soul Edge,mezi dobrem a zlem...V konci B,když si vybere Soul Calibur,se dostane do jednoho města a přivede si s sebou i ostatní lizardmany.V konci A jen zabije dva kolemjdoucí.
MŮJ NÁZOR: Dobrá to ještěrka :-)
UKÁZKY:
Speciální ukázka Lizardmanova bojového umění: SOUL CALIBUR 3 - lizardman.avi
Ukázka souboje:Lizardman vs Yun-Seong
HLÁŠKY:
Žádné,neumí mluvit